Atsakomybės ribojimas

Duomenų apsauga

Besinaudojant mūsų paslaugomis jūsų paprašys pateikti asmens duomenis. Šios informacijos teikti neprivalote. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami griežtai laikantis Lietuvos duomenų apsaugos įstatymų. GreenChem svetainėje pateikta asmeninė informacija iš dalies naudojama sutarties procedūrai ir jūsų prašymams apdoroti. Jūsų duomenys statistikai, reklamai ir rinkos tyrimams naudojami tik turint aiškų jūsų sutikimą.

 

Slapukai

Slapukas yra nedidelė tekstinė rinkmena, kurią svetainė nukopijuoja į jūsų kompiuterio diską. Slapukai kompiuteriui nedaro jokios žalos, juose nėra virusų. Slapukai mūsų svetainėje nerenka asmeninės jūsų informacijos. Slapukų naudojimą savo naršyklės nuostatose galite bet kuriuo metu išjungti. Slapukai mūsų svetainėje naudojami tik tiek, kiek trunka seansas, anonimiškumo, statistikos rinkimo ir svetainės patogumo vartotojams tikslais. Kartais slapukai tam tikrose svetainės dalyse gali pasitarnauti ir kitam tikslui. Jei bandysite patekti į tokią dalį, apie tai būsite informuoti.

 

Autorių teisės

© Autorių teisės GreenChem Holding B.V., Breda, Olandija. Visos teisės saugomos. Tekstas, vaizdai, grafika ir jų išdėstymas GreenChem Baltic svetainėje saugomi autorių teisių bei kitais intelektinės nuosavybės apsaugos įstatymais. Šių objektų negalima kopijuoti komerciniais arba platinimo tikslais, taip pat modifikuoti arba perkelti į kitas svetaines. GreenChem svetainėje gali būti vaizdų, kurių autorių teisės priklauso trečiosioms šalims.

Garantijos, atsakomybė

Šioje interneto svetainėje pateikiama informacija yra tokia, kokia yra; bendrovė nesuteikia tiesioginių ar numanomų garantijų, įskaitant garantiją dėl numanomos, prekybai tinkamos kokybės, tinkamumo naudoti pagal paskirtį ar dėl trečiųjų asmenų teisių pažeidimų nebuvimo, bet tuo neapsiribojant. Bendrovė šią informaciją laiko tikslia, tačiau gali pasitaikyti klaidų ar netikslumų. Bendrovė GreenChem neatsako už trečiųjų asmenų palaikomų interneto svetainių turinį, todėl atsisako atsakomybės už šios interneto svetainės sąsajas su kitomis interneto svetainėmis.

 

Prekių ženklai

Jei nenurodyta kitaip, visų šioje svetainėje pateiktų prekės ženklų autorių teisės priklauso GreenChem, AdBlue ® prekinis ženklas priklauso VDA (Verband der Automobilindustrie).

 

Licencijos

GreenChem siekė sukurti novatorišką ir informatyvią svetainę. Tačiau privalote suprasti, jog GreenChem turi saugoti savo intelektinę nuosavybę, įskaitant patentus, prekės ženklus ir autorių teises. Todėl šioje svetainėje nesuteikiama teisė naudotis GreenChem bendrovės arba trečiųjų šalių intelektine nuosavybe.

 

 

Naujienos

AdBlue® skysčio užpildymo kolonėlės degalinėse Viada LT UAB !

Bendradarbiaudami su Lukoil Baltija UAB degalinių tinklu, dar 2007 m., suteikėme vežėjams galimybę paprastai ir greitai užsipilti AdBlue skysčio. Pirmoji Lietuvoje stacionari AdBlue išpilstymo įranga veikia degalinėje LUKOIL BALTIJA UAB, esančioje Pelucmurgių k., Marijampolės raj., šalia kelio VIA Baltica.

Kontaktai

UAB GreenChem Baltic

S. Žukausko g. 13, LT – 54464,
Ramučiai, Kauno r.,
Lietuva

Telefonas 8 37 797 559
Mob. tel. 8-616 55722

Skype My status

Susisiekti su GreenChem Baltic