Kokie yra SCR technologijos privalumai?

Patikimumas: daugybės testų, atliktų pastaraisiais metais, pagalba buvo įrosdyta, kad SCR technologija yra visiškai patikima.
Sprendimas ilgesniam laikotarpiui: SCR technologijos pagalba nesunkiai pasiekiamai Euro 4 bei Euro 5 standartai. Naujiems, dar tik kuriamiems išmetamųjų dujų emisijos standartams taip pat reikės šios technologijos.
Mažesnis degalų suvartojimas: atsiradus galimybei reguliuoti dyzelinių variklių ekonomiškumą, šios technologijos pagalba, degalų suvartojimą galima sumažinti iki 5 %.
Mažesni mokesčiai ir subsidijos: kai kurios Europos valstybės skatina sunkvežimių gamintojus atitikti Euro 4 bei Euro 5 standartų, siūlydamos finansines paramas. Pavyzdžiui, Vokietijoje mažesni kelių mokesčiai leido sutaupyti 2 ar 3 Eurocentus už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą.

Daugiau DUK

Naujienos

AdBlue® skysčio kolonėlės STATETA UAB degalinėse!

Bendradarbiaudami su UAB STATETA, siūlome įsigyti AdBlue šiose STATETA UAB degalinėse :

STATETA UAB, Kantališkių k., Marijampolės sav. Degalinė itin patraukli vežėjams dėl gerų kuro kainų, o vairuotojams patinka didelė, vaizdo kameromis stebima stovėjimo aikštelė, jauki kavinė ir naujas viešbutis poilsiui "Grįžulo ratai".

STATETA UAB, Gustaičių k., Prienų raj.

STATETA UAB, Kauno g.1, Miklusėnai, Alytaus r.

STATETA UAB, Ukmergės g. 246, Vilnius

Kontaktai

UAB GreenChem Baltic

S. Žukausko g. 13, LT – 54464,
Ramučiai, Kauno r.,
Lietuva

Telefonas 8 37 797 559
Mob. tel. 8-616 55722

Skype My status

Susisiekti su GreenChem Baltic