AdBlue® kokybės tyrimas

Laboratory AdBlue® kokybei GreenChem skiria ypatingą dėmesį. Kiekviena AdBlue® partija, prieš pristatant klientui, yra paikrinama, kad produkto parametrai atitiktų ISO-22241 -1/2/3 kokybės standartus, išduodami kokybės sertifikatai. GreenStar IBC konteineriai ir bakeliai yra plombuojami, visi AdBlue® išpilstymos įrangos komponentai pagaminti iš specialaus plastiko ir nerūdijančio plieno. Taip, kad pajungiant įrangą būtų išvengta sąlyčio su oru, o AdBlue® patektų tiesiai į sunkvežimio baką, naudojamos greitos CDS ir TODO jungtys.
SCR_damage Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad naudojant nekokybišką produktą, kurio kartais netgi negalima vadinti AdBlue®, galima sulaukti itin brangiai kainuojančių pasekmių. Viena iš jų yra ta, kad sugedusios SCR sistemos remontui reikės išleisti didžiulę sumą pinigų, kadangi nė vienas sunkvežimių servisas nepripažins garantijos, jei tyrimai parodys, jog buvo naudojamas nekokybiškas AdBlue® skystis. Dar viena priežastis yra ta, kad Europoje, pvz. Vokietijoje ir Lenkijoje, kur yra griežti ekologiniai reikalavimai, transporto priežiūros inspekcija matuoja AdBlue® bei išmetamųjų kenksmingų dalelių koncentraciją. Esant netinkamiems parodymams, transporto įmonei gręsia didžiulės baudos.
Refraktometras Svarbiausia AdBlue® skysčio sudedamoji dalis – labai grynas karbamidas. Jo koncentracija (31,8 - 33,2%) yra pats svarbiausias kokybinis produkto parametras. Karbamido koncentracijai matuoti turime specialų prietaisą – AdBlue® karbamido koncentracijos matuoklį (refraktometrą). Jo pagalba, tuoj pat galima nustatyti, kokia karbamido dalis yra bendrame tirpalo kiekyje.
Laboratory2 Norint patikrinti ar AdBlue® skystis yra iš tikrųjų kokybiškas, reikia atlikti specialius ir brangiai kainuojančius tyrimus. Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet sunkvežimių servisai, neatlikę reikiamų tyrimų teigia, jog klientas naudojo nekokybišką AdBlue® skystį. GreenChem bendradarbiauja su Lietuvos žemdirbystės instituto agrocheminių tyrimų centru, kuriame yra galimybė ištirti visų AdBlue® skysčio sudedamųjų dalių koncentraciją. Tik atlikus tokį tyrimą galima nustatyti ar AdBlue® skystis kokybiškas, ar ne.

Naujienos

AdBlue® užsipildymo kolonėlė degalinėje NAFTRUS UAB kelyje Klaipėda-Vilnius 118 kilometre !

Plėsdami AdBlue® užpildymo vietų tinklą Lietuvoje, atidarėme dar vieną AdBlue® skysčio kolonėlę degalinėje NAFTRUS UAB, adresu Ylių k., Raseinių raj., greitkelyje Klaipėda-Vilnius 118 kilometre. Čia taip pat Jūsų lauks degalinės parduotuvė, kavinė, viešbutis, stovėjimo aikštelė.

Kviečiame užsukti!

Kontaktai

UAB GreenChem Baltic

S. Žukausko g. 13, LT – 54464,
Ramučiai, Kauno r.,
Lietuva

Telefonas 8 37 797 559
Mob. tel. 8-616 55722

Skype My status

Susisiekti su GreenChem Baltic