Adblue® pristatymas

Savo klientams, kaip bendrą paslaugų paketą, taip pat siūlome AdBlue® skysčio pristatymo paslaugą.

Skubus AdBlue bakelių ir įrangos pristatymas
Small_delivery_truck Esame orientuoti į greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą, todėl savo klientams, perkantiems AdBlue® skyscio bakelius, juos pristatome ypatingai greitai.Užsakius naują ar sugedus turimai AdBlue® skysčio išpilstymo įrangai GreenStar Basic ir GreenStar 1, ją pristatysime ir pakeisime taip pat operatyviai:
  • Kauno regione pristatome tik per 2 val.
  • Visoje Lietuvoje nuo 5 iki 24 val*.

* Pristatymo laikas skaičiuojamas tik darbo dienomis.

GreenStar IBC konteinerių pristatymas
Delivery IBC

Perkantiems AdBlue® IBC konteineriuose – produktas pristatomas 10 - 12 t  sunkvežimiais. Visi sunkvežimiai turi 1,5 t keliamosios galios liftus, o kiekvienas vairuotojas turi hidraulinį vežimėlį. Tai leidžia iškrauti, ir pastatyti, virš tonos sveriantį konteinerį, klientui reikiamoje vietoje. Jau beveik penkerius metus dirbame su patikimu partneriu, ilgametę patirtį turinčia transporto kompanija UAB "PARNASAS".

  • Kauno regione pristatome tik per 2 val.
  • Visoje Lietuvoje nuo 5 iki 24 val*.

* Pristatymo laikas skaičiuojamas tik darbo dienomis

 

AdBlue pristatymas specializuotomis autocisternomis
DAF delivery

Perkantiems didesnį AdBlue® skysčio kiekį (iki 22.000 ltr) ir turintiems AdBlue® skysčio užpildymo įrangą ( GreenStar Smart,  SMART XL, GreenStar 3), pristatymus vykdome vien tik AdBlue® dedikuotomos nerūdijančio plieno autocisternomis.

Autocisternos yra aprūpintos specialiais AdBlue® siurbliais, litrų skaitykliais ir spausdintuvais leidžiančiais iškart  klientui atspausdinti informaciją apie pristatytą AdBlue® skysčio kiekį.


Cisternos iranga Galingas, specialiai AdBlue® pritaikytas siurblys ( našumas iki 500 ltr / min) leidžia labai greitai užpildyti Jūsų AdBlue® sistemą. Užpildymo žarna yra 10 metrų ilgio, kuri leidžia vairuotojui patogiai užpildyti AdBlue® sistema, net jei nėra patogaus privažiavimo iki jos. Autocisterna ir AdBlue® užpildymo sistema taprusavyje sujungiamos greitomis ir sausomis jungtimis TODO®. Tai leidžia mums užtikrinti pristatomo AdBlue® skysčio kokybę ir tuo pat metu išvengti AdBlue® išsiliejimo ant paviršiaus.

 

printout

Pristatyto AdBlue® skysčio faktas yra patvirtinamas iškart po išpylimo atspausdinant kvitą su tokia informacija:

  • Pristatyto AdBlue® skysčio kiekis
  • Pristatymo data ir laikas
  • Vežėjo infomacija
  • Pagal atskirą susitarimą galima įtraukti ir kliento duomenis

Autocisternoje sumontuotas AdBlue® skysčio litrų skaitiklis yra metrologiškai patikrintas

Naujienos

AdBlue® skysčio užpildymo kolonėlės degalinėse Viada LT UAB !

Bendradarbiaudami su Lukoil Baltija UAB degalinių tinklu, dar 2007 m., suteikėme vežėjams galimybę paprastai ir greitai užsipilti AdBlue skysčio. Pirmoji Lietuvoje stacionari AdBlue išpilstymo įranga veikia degalinėje LUKOIL BALTIJA UAB, esančioje Pelucmurgių k., Marijampolės raj., šalia kelio VIA Baltica.

Kontaktai

UAB GreenChem Baltic

S. Žukausko g. 13, LT – 54464,
Ramučiai, Kauno r.,
Lietuva

Telefonas 8 37 797 559
Mob. tel. 8-616 55722

Skype My status

Susisiekti su GreenChem Baltic